Navigation close button

Oferta

Przecławski Kompleks Zamkowo – Parkowy to jedno z najcenniejszych miejsc zabytkowych regionu mieleckiego i Podkarpacia, gdzie na każdym kroku czuć ducha minionych czasów. Położony z dala od zgiełku miasta, zachwyca oryginalnym wystrojem, urzeka pięknem, otacza ciszą i kameralną atmosferą.

Noclegi

Kompleks Zamkowo-Parkowy w Przecławiu zachwyca pięknem odrestaurowanych z wielkim pietyzmem, zabytkowych wnętrz, niepowtarzalną atmosferą, elegancją i luksusem. Oryginalny wystrój, stylowe wnętrza przywołują ducha minionych czasów.
Wartość historyczna obiektu oraz zachowane w nim dzieła sztuki zobowiązują do zachowania najwyższych hotelowych standardów.
W odrestaurowanej XIX – wiecznej oficynie znajduje się pięć pokoi. Trzy z nich to apartamenty składające się z salonu, sypialni i łazienki, pozostałe dwa to pokoje 2 – osobowe z łazienkami.

 

Wygodne i przytulne apartamenty ciepłą atmosferę zawdzięczają indywidualnie zaprojektowanemu, starannie dobranemu do wnętrz wyposażeniu oraz luksusowym detalom. Wszystkie mają dostęp do bezprzewodowego Internetu WI-FI oraz lodówkę. W łazienkach znajduje się podgrzewana podłoga, suszarka do włosów, podgrzewacz do ręczników

Pokój typu Standard (numer 3 i 4)

180,00 PLN/1 osoba
250,00 PLN/2 osoby
 

Pokój typu Apartament (numer 1, 2 i 5)

200,00 PLN/1 osoba
280,00 PLN/2 osoby

W cenę pobytu wliczone:

– śniadanie

– monitorowany parking

– Wi-Fi

Zameldowanie & wymeldowanie

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 w dniu przyjazdu. Jeśli chcesz przyjechać wcześniej, daj nam prosze znać. Prosimy o opuszczanie pokoju do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.

Anulowanie rezerwacji

Anulowanie rezerwacji jest bezpłatne do 48 godzin przed przyjazdem.

Dzieci zakwaterowanie

Pobieramy 80 PLN za noc za każde dodatkowe łóżko dla dziecka.

Zwierzęta

Nie akceptujemy zwierząt

Muzeum

Zamek w Przecławiu jest jedną z najpiękniejszych renesansowych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze wspaniałych wnętrz mieszkalnych, a otacza go malowniczy, XVII – wieczny park w stylu angielskim.
6 czerwca 1969 zamek, oficyna zamkowa z I poł. XIXw., park geometryczno – krajobrazowy z drzewostanem z XVIIw. oraz  murowana XIX – wieczna kapliczka zostały wpisane do katalogu zabytków.
XIX – wieczna tradycja udostępniania turystom zbiorów zamkowych i zabytkowego parku jest kontynuowana przez obecnych właścicieli.
Każdego ranka otwiera się brama do historycznej posiadłości.
Mieszkańcy Przecławia i okolic mogą tu przyjść na spacer po parku, a turyści zwiedzić zamkowe wnętrza z przewodnikiem.

Zwiedzanie Zamku

Zwiedzanie Zamku z przewodnikiem
od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00
(rozpoczęcie zwiedzania Zamku o każdej pełnej godzinie od 8.00 do 15.00),
w soboty, niedziele i święta- zamek do zwiedzania nieczynny.

 

Bilet normalny – 20,00  PLN/osobę
Bilet ulgowy – 10,00  PLN/osobę
(dzieci, młodzież szkolna, inwalidzi, seniorzy powyżej 60 roku życia)

Sesja zdjęciowa

Niepowtarzalny urok renesansowego zamku z I poł. XVI w., otoczonego pięknie utrzymanym 10 – hektarowym, założonym w XVIIw., malowniczym parkiem, stanowi wymarzoną scenerię do ślubnych oraz artystycznych profesjonalnych sesji fotograficznych.
Zapraszamy serdecznie do współpracy fotografików, którym chętnie udostępnimy zamkowe wnętrza i umożliwimy wykonanie sesji zdjęciowych w parku, od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 20.00, a w soboty i niedziele od 12.00 do 20.00 bez konieczności wcześniejszej rezerwacji.

 

Cennik:
Sesja zdjęciowa w parku oraz komnatach zamkowych ślubna – 200,00 PLN
Sesja zdjęciowa w parku oraz komnatach zamkowych wykorzystana do celów komercyjnych – 500,00 PLN